1. pl
  2. cs
Grafika prezentuje logo biblioteki.
Zdjęcie przedstawia burmistrza Skoczowa Mirosława Sitko i dyrektora biblioteki Marcina Wieczorka podczas Narodowego Czytania 2020.

Drogie Dzieci! Z wielką radością informujemy, że nasza biblioteka uczestniczy w konkursie "Pędzlem po literaturze", organizowanym przez księgarnię internetową Bookland.com.pl!

 

Ten konkurs jest właśnie dla Was! Waszym zadaniem jest narysowanie swojego ulubionego bohatera literackiego. To doskonała okazja, aby pokazać swoją kreatywność i miłość do książek! Prace należy dostarczyć do naszej biblioteki do 31 lipca 2024 roku. UWAGA! Czekają na Was fantastyczne nagrody! Trójka dzieci z najlepszymi pracami oraz biblioteki, z których pochodzą zwycięzcy, otrzymają pakiety książek i gadżety reklamowe.

 

Patronami konkursu są wydawnictwa Wilga, Wilga Play, WAB, UROBOROS, Znak, Znak Emotikon, Znak Horyzont, Znak JednymSłowem, Znak Koncept, Znak Literanova, Muza, You&YA oraz Egmont.

 

Chwyćcie za pędzle i kredki, pokażcie, co potraficie, i stwórzcie coś niesamowitego tego lata! Razem z Organizatorem serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Zapraszamy do udziału w konkursie!

04 lipca 2024

Biblioteka Publiczna w Skoczowie

ul. Mickiewicza 9, 43-430 Skoczów,

tel.: +48 33 853 34 25

e-mail: biblioteka@bp.skoczow.pl

© 2020 Biblioteka Publiczna w Skoczowie