© 2020 Biblioteka Publiczna w Skoczowie

Biblioteka Publiczna w Skoczowie

ul. Mickiewicza 9, 43-430 Skoczów,

tel.: +48 33 853 34 25

e-mail: biblioteka.skoczow@op.pl

E-BOOKI

O 2 sierpnia 2021 r. Biblioteka Publiczna w Skoczowie oferuje bezpłatny dostęp do e-booków z serwisów Legimi oraz IBUK Libra. Jak otrzymać darmowe kody do podanych stron? Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi poniżej:

 

LEGIMI

 

Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację mobilną, w tym na wybranych czytnikach (nie jest dostępna na Kindle). Dostęp uzyskano w ramach zadania "Książki online dla każdego". Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

 

Aby otrzymać dostęp do Legimi, wykonaj następujące kroki:

  • pobierz kod w naszej bibliotece, podając swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (musisz być naszym zarejestrowanym czytelnikiem!)
  • wprowadź otrzymany kod
  • załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz
  • czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

 

Po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać u nas następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy ten lepszy!

 

____________________________________________________

 

IBUK LIBRA

 

IBUK Libra to ponad 3500 ebooków! Znaczna część elektronicznego księgozbioru przeznaczona jest dla studentów i pracowników naukowych (prawo, medycyna, nauki społeczne, ekonomiczne, humanistyczne, techniczne). Ponadto wśród e-książek znajdują się publikacje z zakresu literatury pięknej, literatury faktu, literatury dla dzieci i młodzieży, a także poradniki i słowniki. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową. Dostęp uzyskano w ramach zadania "Książki online dla każdego". Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

 

Aby otrzymać dostęp do IBUK Libra wykonaj następujące kroki:

  • pobierz kod w naszej bibliotece, podając swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (musisz być naszym zarejestrowanym czytelnikiem!)

 

 

 

Grafika prezentuje logo biblioteki.
  1. pl
  2. cs