1. pl
 2. cs
Grafika prezentuje logo biblioteki.

EMPIK GO

 

Od 1 maja 2022 Czytelnicy Biblioteki Publicznej w Skoczowie mogą skorzystać z dostępu do ponad 50 000 e-booków oraz audiobooków w serwisie Empik Go! Platforma oferuje także podcasty oraz produkcje oryginalne Empik Go. Dostęp jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach e-booków.

 

Aby skorzystać z usługi, należy zgłosić się osobiście do biblioteki oraz podać imię, nazwisko i numer karty bibliotecznej (trzeba być zarejestrowanym czytelnikiem). Poniżej podajemy instrukcję aktywacji kodu (skorzystanie z kodu zasilającego Empik Go oznacza akceptację poniższych postanowień):

 

 1. Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania „Regulaminu określającego zasady sprzedaży i korzystania z Abonamentu Empik Go”, który można znaleźć pod adresem https://www.empik.com/regulamin i określa warunki korzystania z Kodów.
 2. Kod może zostać przeznaczony wyłącznie do aktywacji subskrypcji usług dotyczących audiobooków oraz ebooków w ramach Empik Go.
 3. Zważywszy, że w ramach serwisu Empik Go publikowane są także treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych, kody zasilające Empik Go przekazywane są wyłącznie osobom od 15 roku życia.
 4. Kod zasilający nie podlega wymianie na gotówkę w całości lub w części i nie podlega zwrotowi.
 5. Warunkiem zrealizowania Kodu zasilającego jest posiadanie lub utworzenie konta klienta w serwisie empik.com i zaakceptowanie Regulaminu korzystania z serwisu Empik Go https://www.empik.com/regulamin.
 6. Aby wykorzystać Kod, należy wejść na stronę www.empik.com/go/biblioteki/kod i postępować zgodnie z informacjami przedstawionymi na stronie.
 7. Użytkownicy Bibliotek otrzymują dostęp do treści zawartych w serwisie Empik Go za pośrednictwem serwisu znajdującego się pod adresem: https://www.empik.com/go lub za pośrednictwem aplikacji Empik Go dostępnej do pobrania przez internet na stronie www.empik.com/go/czytniki, w sklepie Google Play lub App Store, na urządzenia mobilne: smartfony, tablety, czytniki ebooków.
 8. Użytkownik, po aktywacji kodu, może korzystać z Empik Go na 2 urządzeniach jednocześnie.
 9. Kody będą ważne przez 30 dni od daty ich aktywacji przez Użytkownika, do końca ostatniego dnia ważności, do godziny 23:59 włącznie.
 10. Użytkownik nie może korzystać z więcej niż jednego Kodu jednocześnie.
 11. Liczba kodów w każdym miesiącu jest ograniczona.

 

Usługa została dofinansowana ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

 

 

____________________________________________________

 

LEGIMI

 

Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację mobilną, w tym na wybranych czytnikach.

 

Aby otrzymać dostęp do Legimi, wykonaj następujące kroki:

 • pobierz kod w naszej bibliotece i podaj swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (musisz być zarejestrowanym czytelnikiem),

 • wprowadź otrzymany kod,

 • załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz,

 • czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

 

UWAGA! KOD NALEŻY AKTYWOWAĆ NAJPÓŹNIEJ DO 20 DNIA MIESIĄCA, W KTÓRYM ZOSTAŁ POBRANY! Po tym czasie trafi ponownie do puli kodów do wykorzystania.Po wygaśnięciu dostępu można pobrać kolejny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów.

 

 

 

 

 

 

 

E-BOOKI

Biblioteka Publiczna w Skoczowie

ul. Mickiewicza 9, 43-430 Skoczów,

tel.: +48 33 853 34 25

e-mail: biblioteka.skoczow@op.pl

© 2020 Biblioteka Publiczna w Skoczowie