1. pl
  2. cs
Grafika prezentuje logo biblioteki.
Zdjęcie przedstawia burmistrza Skoczowa Mirosława Sitko i dyrektora biblioteki Marcina Wieczorka podczas Narodowego Czytania 2020.

Biblioteka Publiczna w Skoczowie zaprasza na warsztaty makijażu z makijażystką, która czerpie inspiracje ze sztuki ludowej – Panią Beatą Bojdą. Warsztaty odbędą się 9 marca  (poniedziałek) 2020 r. o godz. 16:00 w czytelni. Prosimy uczestniczki warsztatów o zabranie ze sobą lusterek powiększających oraz kosmetyków do makijażu, które używacie na co dzień. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy pod numerem 33 853 34 25 bądź bezpośrednio w siedzibie biblioteki. Warsztaty odbędą się w ramach projektu „Splot regionalny”, sfinansowanego z programu grantowego „Moje miejsce na Ziemi” Fundacji ORLEN.

 

Beata Bojda – makijażysta, charakteryzator, pedagog, kosmetolog, projektantka mody. Jest od kilku lat jurorem Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu Artystycznego „Art Visage”. Od lat pisze artykuły dla profesjonalnego pisma „Nowości w kosmetyce”. Była charakteryzatorem m.in. Piotra Machalicy („15 fotografii”, „Wędrowiec”), Anny Guzik („Wędrowiec”), Anny Cieślak i Andrzeja Chyry („Agape”). Pracowała z amerykańskim reżyserem Brucem Paramore oraz Barbarą Borkałą w filmie „Kochaj i tańcz” oraz serialu „Tancerze”. Współpracuje z agencjami reklamowymi oraz projektantami mody tworząc makijaże na pokazach i do zdjęć. Laureat nagrody Artysta Roku 2014 magazynu Make-up Trendy. Wyróżniona przez Les Nouvelles Esthétiques tytułem Beauty Industry Icon w 2015 r. Dużą popularność przyniósł jej niezwykły projekt ETNO, łączący sztukę ludową z nowoczesnością.

 

Pani Beata bierze udział w konkursie o tytułu Oryginalnej Kobiety Śląska Cieszyńskiego 2019 roku.

 

Spotkanie z Beatą Bojdą

19 lutego 2020

Biblioteka Publiczna w Skoczowie

ul. Mickiewicza 9, 43-430 Skoczów,

tel.: +48 33 853 34 25

e-mail: biblioteka@bp.skoczow.pl

© 2020 Biblioteka Publiczna w Skoczowie