1. pl
  2. cs
Grafika prezentuje logo biblioteki.
Zdjęcie przedstawia burmistrza Skoczowa Mirosława Sitko i dyrektora biblioteki Marcina Wieczorka podczas Narodowego Czytania 2020.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Sylwią Strzelczak - autorką powieści "Baca. Po drugiej stronie gór". Spotkanie odbędzie się w piątek 6 października o godz. 17.00 w Centrali naszej biblioteki przy ul. Mickiewicza 9 w Skoczowie.

 

Poniżej zamieszczamy opis książki:

"Jedni mówią, że czas goi rany. Inni, że tylko uczy nas żyć z poniesionymi stratami. A może tak naprawdę to, co wydaje się nam końcem, może stać się początkiem czegoś wspaniałego? Ona dokonała wyboru, a on podjął trudną decyzję. Niewątpliwie przyjdzie im obojgu za to zapłacić. Piekło upomni się o tych, którzy już dawno o nim zapomnieli, a legendy góralskie ożyją naprawdę.Czy miłość okaże się na tyle silna, aby przetrwać próbę czasu i zetknięcie ze śmiercią? Kasia już wie, że to, co najważniejsze, nie jest widoczne dla oczu.Kasia jest młodą nauczycielką języka polskiego, która próbuje się odnaleźć po tym, jak jej życie osobiste legło w gruzach. Szuka pocieszenia w rodzinnych stronach, gdzie mieszka jej ukochana babcia. Akcja przenosi się do malowniczej Żabnicy leżącej w Beskidzie Żywieckim. Tam dziewczyna poznaje przystojnego górala. Jak się później okazuje, mężczyzna skrywa mroczną tajemnicę…"

 

Grafika przedstawia plakar spotkania autorskiego z Sylwią Strzelczak

Spotkanie autorskie z Sylwią Strzelczak

26 września 2023

Biblioteka Publiczna w Skoczowie

ul. Mickiewicza 9, 43-430 Skoczów,

tel.: +48 33 853 34 25

e-mail: biblioteka@bp.skoczow.pl

© 2020 Biblioteka Publiczna w Skoczowie