1. pl
  2. cs
Grafika prezentuje logo biblioteki.

W minioną środę, 10 kwietnia, nasza biblioteka gościła Karolinę Ligocką - skoczowiankę, która niedawno wydała swoją pierwszą książkę. Powieść "Piekielne niebo", wydana nakładem Wydawnictwa "Mięta", pojawiła się na rynku wydawniczym 20 marca i do tej pory zdążyła już zebrać wiele pozytywnych recenzji.

 

Karolina Ligocka, która na co dzień jest inspektorem ds. obrotu nieruchomościami, pisze od wielu lat. Aczkolwiek jej wcześniejsze utwory trafiały do przysłowiowej szuflady. "Piekielne niebo" to pierwsza powieść, którą zdecydowała się udostępnić szerszej publiczności. Jak sama powiedziała podczas spotkania - wydawnictwo służyło jej ogromną pomocą, zaś w przygotowaniu są już kolejne części powieści. A takie będą przynajmniej dwie! My również zachęcamy do przeczytania książki, zwłaszcza że jest dostępna również w naszej bibliotece (choć ostrzegamy, że jest rozchwytywana!).

 

Środowe spotkanie tradycyjnie odbyło się w Czytelni Centrali naszej biblioteki, a poprowadził je dyrektor naszej instytucji Marcin Wieczorek. Dziękujemy wszystkim za liczną obecność, a Karolinie Ligockiej życzymy wielu pisarskich sukcesów!

 

Zdjęcie przedstawia spotkanie autorskie z Karoliną Ligocką

Piekielne niebo w bibliotece

12 kwietnia 2024

Biblioteka Publiczna w Skoczowie

ul. Mickiewicza 9, 43-430 Skoczów,

tel.: +48 33 853 34 25

e-mail: biblioteka@bp.skoczow.pl

© 2020 Biblioteka Publiczna w Skoczowie