1. pl
  2. cs
Grafika prezentuje logo biblioteki.
Zdjęcie przedstawia burmistrza Skoczowa Mirosława Sitko i dyrektora biblioteki Marcina Wieczorka podczas Narodowego Czytania 2020.

19 października gościem ostatniego już ze "Spotkań #wbibliotece" w naszej Filii nr 1 była Justyna Bednarek - pisarka, która przeprowadziła warsztaty literackie dla dzieci zatytułowane „Skarpetkowe spotkanie z wyobraźnią”. Autorka opowiedziała dzieciom, w jaki sposób zaczęła realizować swoje marzenie, czyli pisanie książek. Przedstawiła również artystycznie wykonane pacynki – skarpetki będące bohaterami książki „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”. Razem z uczestnikami spotkania odkrywała ziarenka prawdy ukryte w każdej z historii zapisanej w książce. Dzieci opowiedziały o swoich ulubionych fragmentach książki, zostały także zachęcone do budowania relacji oraz otwierania się na nowe przyjaźnie, które mogą wnieść w ich życie wiele dobrych, twórczych sytuacji.

 

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu "Spotkania #wbibliotece" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

Zdjęcie przedstawia gościa spotkania - Justynę Bednarek

Niesamowite przygody skarpetek

22 października 2021

Biblioteka Publiczna w Skoczowie

ul. Mickiewicza 9, 43-430 Skoczów,

tel.: +48 33 853 34 25

e-mail: biblioteka@bp.skoczow.pl

© 2020 Biblioteka Publiczna w Skoczowie