1. pl
  2. cs
Grafika prezentuje logo biblioteki.

Drodzy Czytelnicy, mamy dla Was świetną wiadomość! Niedawno informowaliśmy o zakończeniu projektu w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego, a tym samym - o zamknięciu dostępu do darmowych kodów do serwisu Legimi. Ale uwaga! Ta informacja jest już nieaktualna! Na Waszą prośbę przedłużamy dostęp do Legimi na kolejny okres! Nie byłoby to możliwe bez wsparcia i ogromnego zaangażowania Biblioteki Śląskiej w Katowicach, za co - w imieniu naszych Czytelników - dziękujemy!

 

Wobec powyższego - od 1 lipca 2022 roku nasza biblioteka nadal umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków oraz audiobooków w serwisie Legimi, oferującym przede wszystkim bogaty wybór beletrystyki (kilkadziesiąt tysięcy tytułów). Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach Kindle (nowość!), PocketBook, InkBook, Onyx.

 

Aby otrzymać dostęp do Legimi, wykonaj następujące kroki:

  • pobierz kod w naszej bibliotece i podaj swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (musisz być zarejestrowanym czytelnikiem),
  • wprowadź otrzymany kod,
  • załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz,
  • czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

 

UWAGA! KOD NALEŻY AKTYWOWAĆ NAJPÓŹNIEJ DO 20 DNIA MIESIĄCA, W KTÓRYM ZOSTAŁ POBRANY! Po tym czasie trafi ponownie do puli kodów do wykorzystania.

 

Po wygaśnięciu dostępu można pobrać kolejny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów, tak więc - kto pierwszy, ten lepszy!

 

PS.: Jednocześnie przypominamy, że w naszej bibliotece są też dostępne darmowe kody do serwisu Empik Go. Zapraszamy!

 

Grafika informująca o przedłużeniu dostępu do serwisu Legimi

Kody do Legimi nadal dostępne!

01 lipca 2022

Biblioteka Publiczna w Skoczowie

ul. Mickiewicza 9, 43-430 Skoczów,

tel.: +48 33 853 34 25

e-mail: biblioteka@bp.skoczow.pl

© 2020 Biblioteka Publiczna w Skoczowie